Instrukcja stosowania 7PEPAS

Stosowanie 7PEPAS:

Dorośli – zawartość całej saszetki wymieszać w 200ml letniej wody i wypić na czczo.

Dzieci od 12 roku życia  – połowę saszetki wymieszać w 200ml wody i wypić na czczo. Spożywać raz w miesiącu.

W dniu spożycia suplementu najlepiej powstrzymać się od przyjmowania ciężkostrawnych pokarmów. Zaleca się nie przyjmować zimnych (prosto z lodówki) płynów. W przypadku pragnienia najlepiej jest pić ciepłą, przegotowaną wodę.

Masz stwierdzone pasożyty lub masz kilka z objawów świadczących o obecności pasożytów?

W sumie potrzebujesz:

– dorośli – (3 x 1) = 3 opakowania 7PEPAS,

– dzieci 12-18 lat – (3 x 1/2) = 1,5 opakowania 7PEPAS

Spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 5-7 dni przed pełnią Księżyca

Spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 1-4 dni po pełni Księżyca

Spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 9-12 dni po pełnią Księżyca

Pełnia Księżyca jest bardzo ważna, bo podczas pełni pasożyty mają okres lęgowy.

Najbliższe pełnie Księżyca – kliknij tutaj 

Profilaktyczne na pasożyty, toksyny i złogi.

Jeśli nie masz stwierdzonych pasożytów (lub nie wiesz czy masz) to spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 1-4 dni po pełni Księżyca.

Profilaktycznie stosuj 1 raz w miesiącu, 12 razy w roku

Profilaktycznie jednorazowo potrzebujesz:

– dorośli – 1 opakowanie 7PEPAS

– dziecko 12-18 lat – 1/2 opakowania 7PEPAS

Nadwaga – Dieta – Post

Jeśli przymierzasz się do diety lub postu/głodówki to użycie preparatu 7PEPAS przyśpieszy eliminację toksyn i złogów z organizmu i tym samym będzie łatwiej przejść okres zmiany.

Jeśli chcesz zmienić swój sposób jedzenia lub okresowo przejść na jakąś dietę to warto oczyścić organizm.

Zastosuj 1 saszetkę 7 PEPAS w przeddzień wprowadzanej zmiany.

Ostrzeżenie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie.

Suplementy diety powinny być przechowywane w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwskazania:

7PEPAS nie jest przeznaczony dla:

– osób z chorymi nerkami

– kobiet w ciąży i karmiących

– dzieci poniżej 12 roku życia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

FAQ

Pytanie: Kiedy należy spożyć preparat?

Odpowiedź: Preparat spożywa się na czczo. Absolutnie nie należy jeść śniadania, najlepiej tego dnia nic nie jeść. Można pić soki świeże z sokowirówki, ostatecznie można zjeść bardzo lekkostrawny obiad i kolację. Najlepiej też aby był to dzień wolny i spokojny, bez większych obowiązków.

Pytanie: Jak należy spożyć preparat?

Odpowiedź: Zawartość torebki należy wsypać do szklanki z wodą mineralną, niegazowaną, bezsmakową o temperaturze pokojowej. Należy dokładnie wymieszać i wypić, można popić wodą bo smak preparatu jest gorzkawy ale mona temu zaradzi poprzez odstawienie wymieszanego preparatu na 15 minut.

Pytanie: Czy do efektów ubocznych należą biegunki, zaparcia lub wymioty?

Odpowiedź: Zaparcia i wymioty to nie, natomiast przeczyszczenie jest normalne gdyż w preparacie są gorzkie sole.

Preparat działa dwufazowo:
1 – substancje zawarte w ziołach powodują porażenie układu nerwowego pasożytów
2 – gorzkie sole usuwają toksyny i powodują przeczyszczenie dzięki któremu pasożyty zostają wydalone z ciała.

Porażenie układu nerwowego może być częściowe i jeśli taki osłabiony pasożyt nie zostanie wydalony wtedy może powrócić do prawie pełnej żywotności.

Pytanie: Pełnia Księżyca – czy wtedy jest jakieś nasilenie aktywności pasożytów ?

Odpowiedź: Podczas pełni pasożyty zawsze mają wylęg. Dlatego najlepiej preparat zastosować po pełni. W instrukcji jest to opisane.

Pytanie: Jak działa oczyszczanie ciała?

Odpowiedź: Ciało ma priorytety eliminacji. Pokarm de facto jest tak samo czymś obcym dla ciała jak pasożyt. Jak tylko coś zjemy to organizm uruchamia procedurę eliminacji tego gdyż jest to coś obcego dla ciała.

Jeśli organizm nie ma nic do trawienia (eliminacji) wtedy może zająć się eliminowaniem tego, co dłużej w nim zalega. Dlatego największe oczyszczenia mają miejsce podczas postów połączonych z ruchem fizycznym.
To samo jest z pasożytami jeśli po zażyciu preparatu będzie się jadło to automatycznie większość energii pójdzie na trawienie a nie na oczyszczanie ciała.

Jeśli chcesz umyć wiadro to łatwiej to zrobić jeśli z wiadra wywali się ziemniaki. Taka prosta metafora.

Jeden dzień postu jest czymś dobroczynnym dla każdego. To co wychodzi podczas postu to stłumione emocje, które ciągle są zajadane pokarmem. Dlatego ma to być dzień wolny i spokojny.

Polecam moją książkę „Sztuka świadomego jedzenia” jest tam przedstawiona wiedza zdobyta poprzez 9 lat doświadczania na sobie przeróżnych systemów żywienia.

Jeśli zależy Ci aby się pozbyć pasożyty to daj z siebie 100%. Chodzi o współprace pomiędzy Twoim ciałem i preparatem, każde ma dać z siebie 100%.

Pytanie: Czy preparat również poraża układ nerwowy pasożytów które się jeszcze nie wylęgły (jaja)?

Odpowiedź: Preparat poraża układ nerwowy pasożytów i wraz z przeczyszczeniem porażone pasożyty są wydalane. Jajo chroni pasożyta przed porażeniem. Dlatego ważne jest aby zażyć preparat podczas pełni.

Pytanie: Czy preparat może być stosowany przy tendencji do wrzodów żołądka?

Odpowiedź: Tak, może być stosowany. Preparat spożywa się na czczo rano. Nie je się śniadania, najlepiej też nie jeść obiadu. Wskazane jest picie soków rozcieńczonych, które w przypadku tendencji do wrzodów będą miały działanie dobroczynne.

Pytanie: Czy w czasie stosowania preparatu trzeba stosować dietę? Jeśli tak to jaką? Czy preparat działa na grzyby (candida lub inne)?

Odpowiedź: Na grzyby nie działa, na grzyby potrzebne jest takie jedzenie, które odkwasi organizm. Grzyby żyją tylko w kwaśnym środowisku.

W dzień zażycia preparatu najlepiej nic nie jeść i pić wodę i soki z sokowirówki. Jeśli ma się stwierdzone pasożyty to w dniach pomiędzy zażywaniem preparatu można jeść normalnie, choć warto dokonać w życiu ewolucji jedzenia co będzie skutkowało lepszym samopoczuciem i zdrowiem.

Pytanie: Czy jest jakieś szczególne zalecenie na glistę np. podwoić dawkę?

Odpowiedź: Nie, to nie tak. Jeśli są stwierdzone pasożyty wtedy przyjmuje się w sumie 3 saszetki (osoba dorosła) w odpowiednich odstępach czasu – jest instrukcja dołączona.

Nawet jeśli zabite zostaną żyjące glisty to ich jaja przeżyją dlatego spożywa się w odstępach czasowych. Spożywanie w okolicy pełni księżyca zwiększa skuteczność bo pasożyty mają okres lęgowy podczas pełni.

Pytanie: Czy 7PEPAS działa na wszystkie pasożyty?

Odpowiedź: Chyba nie ma środka który działa na wszystkie pasożyty. Preparat powoduje porażanie układu nerwowego pasożytów a gorzkie sole wspomagają oczyszczenie i wydalenie ich.

7 PEPAS działa na następujące pasożyty – tęgoryjec, tasiemiec nieuzbrojony, owsiki, lamblie, glisty, ameby, włosogłówka…

Pytanie: Czy są „problemy” psychiczne/emocjonalne po zażyciu preparatu?

Odpowiedź: Jest różnie jeśli organizm jest zanieczyszczony to się uwalniają toksyny i one maja wpływ na samopoczucie psychiczne i emocje.

Różne osoby różnie reagują, czasem może występować poddenerwowanie lub rozdrażnienie, zwiększona wrażliwość, ból głowy. Ale wystarczy mieć świadomość, że to jest chwilowe i minie.

Pytanie: Ile potrzeba tych saszetek bo chciałam oczyścić organizm głównie mi chodzi o złogi w jelitach?

Odpowiedź: Wiele osób już po zażyciu jednej torebki odczuwa dużą ulgę i poprawiają się procesy trawienia i wydalania. Na złogi polecam, pokarmy które spowodują rozmiękczanie złogów plus spowodują zwiększone wydalanie. Lewatywy są też bardzo skuteczne i dobroczynne. Hydrokolonoterapia też jest bardzo efektywna.