Instrukcja stosowania 7PEPAS

7PEPAS INSTRUKCJA ściągnij instrukcję stosowania 7PEPAS


FAQ

Pytanie: Kiedy należy spożyć preparat?

Odpowiedź: Preparat spożywa się na czczo. Absolutnie nie należy jeść śniadania, najlepiej tego dnia nic nie jeść. Można pić soki świeże z sokowirówki, ostatecznie można zjeść bardzo lekkostrawny obiad i kolację. Najlepiej też aby był to dzień wolny i spokojny, bez większych obowiązków.

Pytanie: Jak należy spożyć preparat?

Odpowiedź: Zawartość torebki należy wsypać do szklanki z wodą mineralną, niegazowaną, bezsmakową o temperaturze pokojowej. Należy dokładnie wymieszać i wypić, można popić wodą z cytryną bo smak preparatu jest gorzkawo-słony.

Pytanie: Czy do efektów ubocznych należą biegunki, zaparcia lub wymioty?

Odpowiedź: Zaparcia i wymioty to nie, natomiast przeczyszczenie jest normalne gdyż w preparacie są gorzkie sole.

Pytanie: Pełnia Księżyca – czy wtedy jest jakieś nasilenie aktywności pasożytów ?

Odpowiedź: Podczas pełni pasożyty zawsze mają wylęg. Dlatego najlepiej preparat zastosować po pełni. W instrukcji jest to opisane.

Pytanie: Jak działa oczyszczanie ciała?

Odpowiedź: Ciało ma priorytety eliminacji. Pokarm de facto jest tak samo czymś obcym dla ciała jak pasożyt. Jak tylko coś zjemy to organizm uruchamia procedurę eliminacji tego gdyż jest to coś obcego dla ciała.

Jeśli organizm nie ma nic do trawienia (eliminacji) wtedy może zająć się eliminowaniem tego, co dłużej w nim zalega. Dlatego największe oczyszczenia mają miejsce podczas postów połączonych z ruchem fizycznym.
To samo jest z pasożytami jeśli po zażyciu preparatu będzie się jadło to automatycznie większość energii pójdzie na trawienie a nie na oczyszczanie ciała.

Jeden dzień postu jest czymś dobroczynnym dla każdego. To co wychodzi podczas postu to stłumione emocje, które ciągle są zajadane pokarmem. Dlatego ma to być dzień wolny i spokojny.

Pytanie: Czy w czasie stosowania 7PEPAS trzeba stosować dietę? Jeśli tak to jaką? Czy preparat działa na grzyby (candida lub inne)?

Odpowiedź: Na grzyby nie działa, na grzyby potrzebne jest takie jedzenie, które odkwasi organizm. Grzyby żyją tylko w kwaśnym środowisku.

W dzień zażycia preparatu najlepiej nic nie jeść i pić wodę i soki z sokowirówki. Jeśli ma się stwierdzone pasożyty to w dniach pomiędzy zażywaniem preparatu można jeść normalnie, choć warto dokonać w życiu ewolucji jedzenia co będzie skutkowało lepszym samopoczuciem i zdrowiem.

Pytanie: Czy są „problemy” psychiczne/emocjonalne po zażyciu preparatu?

Odpowiedź: Jest różnie jeśli organizm jest zanieczyszczony to się uwalniają toksyny i one maja wpływ na samopoczucie psychiczne i emocje.

Różne osoby różnie reagują, czasem może występować poddenerwowanie lub rozdrażnienie, zwiększona wrażliwość, ból głowy. Ale wystarczy mieć świadomość, że to jest chwilowe i minie.

Pytanie: Ile potrzeba tych saszetek bo chciałam oczyścić organizm głównie mi chodzi o złogi w jelitach?

Odpowiedź: Wiele osób już po zażyciu jednej torebki odczuwa dużą ulgę i poprawiają się procesy trawienia i wydalania. Na złogi polecam, pokarmy które spowodują rozmiękczanie złogów plus spowodują zwiększone wydalanie. Lewatywy są też bardzo skuteczne i dobroczynne. Hydrokolonoterapia też jest bardzo efektywna.